Кожен бачить світ і відчуває по-своєму. Залежність сприйняття камерно-інструментальної музики від внутрішнього світу людини.

​Анотація: Об'єднання психотехнічних вправ і музичних творів композиторів-класиків спрямовані на стимулювання активності пізнавальних процесів.

Знімається інформативна, дидактична функція педагога, оскільки гранична активність в отриманні результату надається дітям. Діти навчаються самостійно планувати практичні і розумові дії, коригувати свої помилки, адекватно оцінювати результат діяльності, узгоджувати свої дії з діями однолітків. При проведенні таких занять у дітей підвищується пізнавальна активність, успішність в навчальних заняттях, реалізується потреба в інтелектуальному навантаженні.


file
Имя файла: 5a79c4db78fb4
Размер файла: 24 kb
Скачать фаил
Інтермедія у стилі шкільного театру "Гаряча пора п...
Рекомендації щодо застосування психолого-педагогіч...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates