Корисні та шкідливі звички, їх вплив на здоров’я в сім’ї і школі

​Анотація: Сьогодні особливо гостро стоїть проблема виховання здорової молоді. Ми добре знаємо, що здоров'я — найбільша людська цінність, яку, на жаль, багато людей починають цінувати та берегти, вже втративши значну частину цього скарбу, відпущеного нам природою.

Будь-яка людина має безліч різноманітних звичок. Одні з них вважаються позитивними, корисними, інші, навпаки - негативними, шкідливими. Звички стосуються поведінки людини в різних сферах і рівнях діяльності: праці, відпочинку, повсякденному житті. Але, коли говорять про шкідливі звички, мають на увазі ті, що негативно впливають на здоров'я людини. Навіть міцна від народження людина під впливом шкідливих звичок поступово втрачає здоров'я. Шкідливі звички поволі знищують захисні сили організму й можуть призвести до серйозних захворювань.
Корисні звички сприяють зміцненню здоров'я дітей та молоді. їх саме тому так і називають, бо вони приносять людині користь.
У зв'язку з актуальністю і важливістю розглянутої проблеми було проведено урок у 2 класі з курсу «Основи здоров'я» з теми «Корисні та шкідливі звички, їх вплив на здоров'я в сім'ї і школі»
Основним завданням уроку є поглиблення знань учнів про корисні та шкідливі звички, розвиток вмінь обґрунтовувати необхідність дбайливого і бережливого ставлення до свого здоров'я, формування стійкої мотиваційної установки на здоровий спосіб життя.


Имя файла: 5a3810361f48
Размер файла: 5.7 mb
Скачать фаил
Інтегрований урок математики і основ здоров'я 1 кл...
Народні традиції, родинні свята і здоров’я
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates