Консультація для батьків: "Пізнавальна діяльність дітей у процесі взаємодії з об'єктами природи в домашніх умовах"

Анотація: 

Залучаючи дошкільника до спостережень, дорослі показу­ють красиве забарвлення, симетричні й асиметричні малюн­ки на листках декоративних рослин, тендітні лінії звисаючих стеблин в ампельних рослин і замислуваті згини і розгалу­ження у прямостоячих видів. Ось красивий бордовий з зеле­ним обрамленням малюнок на листках колеуса (кропивки), темно-фіолетове листя сеткреазії, червонувате з металевими відблисками листя бегонії Рекс.

Зелений дивосвіт декоративних рослин дуже розмаїтий завдяки своїм зовнішнім ознакам: розміру стеблин і листя, їх формі, забарвленню. Неповторну красу кожної рослини завважує доросла людина, в якої розвинене диференційоване сприймання. Дитина не помічає тендітності і краси кімнат­них рослин унаслідок нерозчленованості сприймання.


Имя файла: --
Размер файла: 22 kb
Скачать фаил
Заняття з екологічного виховання:"Ознайомлення з т...
Робота з батьками з екологічного виховання
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates