Конструктор компетентнісно зорієнтованого уроку. Дієприкметниковий зворот. Розділові знаки в реченнях з дієприкметниковими зворотами (7-й клас).

Анотація: 

Представлений конструктор компетентнісно зорієнтованого уроку допоможе вчителеві спланувати сучасний та ефективний урок української мови. Тема уроку: «Дієприкметниковий зворот. Розділові знаки в реченнях з дієприкметниковими зворотами» (7-й клас, урок вивчення нового матеріалуоснові самостійного дослідження). Даний урок сприяє розвитку дослідницької роботи, мотивації до пізнавальної діяльності, потребі в самопізнанні, самореалізації, самовдосконаленні.


Имя файла: Konstruktor-kompetentnisno-zoriyentovanoho-uroku
Размер файла: 17 kb
Скачать фаил
Урок української мови "О слово рідне! Яка твоя сил...
Добро зцілює душу… Літературні посиденьки (урок лі...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates