Конспект заняття для дітей середнього дошкільного віку «У пошуках Диво-деревця»

​Анотація: У дошкільному віці закладаються основи соціальної компетентності дитини: вміння орієнтуватись у світі людей; вміння поважати людей, турбуватись про них; дотримуватись правил поведінки в суспільстві, згідно моральних норм.
Автор конспекту пропонує конспект заняття мета якого спрямована на розвиток та набуття соціального досвіду дітей середнього дошкільного віку, а саме: уточнення уявлення дітей про доброту; оволодіння навичками проявляти в різних ситуаціях гуманні почуття (доброту, чуйність, турботу); вправляння в оцінці вчинків людей; виховання прагнення робити добрі вчинки, надавати допомогу, дарувати радість, гарний настрій.


Имя файла: 5a994738e1
Размер файла: 21 kb
Скачать фаил
Вправи партерної гімнастики для дітей 5-6 років
«Розвиток сенсорно-пізнавальних здібностей дітей д...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates