Конспект уроку з використанням STEAM технологій навчання математики (бінарний урок з математики та трудового навчання для учнів 6 класу)

Анотація: 

Урок з використанням STEAM технологій навчання математики

Сучасна освіта – це освіта для розвитку учнів, основне завдання якої – плекати особистість, яка здатна до саморозвитку, самоосвіти, творчої діяльності, а також діалогу з суспільством та природою. Хоча при цьому цінності сучасних учнів часто індивідуалізовані і направлені на забезпечення власних потреб, але незважаючи на це, знання з математики мають величезне значення в їх подальшому житті, як дорослої людини.

Основними аспектами розвитку здобувачів освіти, в наш час, є формування різного роду компетентностей.Слід зазначити, що в кожного вчителя сформований свій набір методів та технологій навчання.

Із схваленням Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти),на перший план виходять прийоми, методи, завдання, що зорієнтовані на становлення міжпредметних зв'язків, що сприяють формуванню в учнів цілісного системного світогляду, вироблення навичок та вмінь, що дозволяють застосовувати отримані знання в повсякденному житті.

Одними ізнайпоширеніших STEM – технологій навчання є використання прикладних задач та бінарні уроки. Даним питанням займалися українські науковці: Андрущенко Т.І., Шарко В.Д., Морзе Н.В., Васильєва Д.В., Бурковська О.І., Василюк Н.І.,та ін.

Одного разу на уроці, в черговий раз, виник діалог стосовно необхідності застосування математики, наприклад в кулінарії, так як даний здобувач освіти планував зв'язати своє життя з даною галуззю . Для вирішення даної ситуації можна використати бінарні заняття, деучні побачать взаємозв'язок таких різних, не схожих одна на одну,дисциплін.

Численні дослідження, показують, що даний напрямок викладання є актуальним і потрібним в наш час. Компетентність особистості – мета сучасної школи. Математика потрібна всім. Без математичних обчислень не можна побудувати не тільки космічного корабля, електростанції, підводного човна, а й звичайного будинку чи спекти смачний торт. Сьогодні збільшується не тільки кількість наук, які вже не можуть обходитися без математики, а й обсяг математичних знань, які ними використовуються. Ось чому, так важливо, щоб наша молодь мала ґрунтовну математичну підготовку завдяки якій могла з легкістю пливти в сучасному стрімкому інформаційному потоці.


file
Имя файла: ----STEAM--------------6--2
Размер файла: 99 kb
Скачать фаил
Застосування косого добутку векторів при доведенні...
Векторне розв'язання однієї стереометричної задачі
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates