Конспект уроку географії та природознавства для здобувачів освіти з інтелектуальними порушеннями

Анотація: Панченко Олена Миколаївна; Тимошенко Наталля Яківна.

14 квітня 2021.
Урок географії та природознавства для здобувачів освіти з інтелектуальними порушеннями.
Узагальнююче повторення з теми "Африка". Типові представники тваринного світу Африки та їх пристосування до умов існування.
Бінарний урок віртуальна гра-подорож має на меті стимулювати й спрямувати навчально-пізнавальну діяльність учнів, використовуючи систему методів і прийомів, спрямованих на самостійне розширення та узагальнення вивченого матеріалу з теми «Африка» – з географії та «Пристосування тварин до умов існування» – з природознавства. Урок складається з загальнокорекційного етапу, основної та завершальної частин. На уроці використано систему методів і прийомів, спрямованих на реалізацію корекційно-розвивальних завдань уроку. Завдання пропедевтичного етапу розподілені по зупинкам. Кожна зупинка має дидактичні ігри, які учні виконують на ноутбуках, смартфонах, усно, складаючи контурні карти. Складні завдання чергуються з легшими. Після виконання учнями завдань, здійснюється їх перевірка, обговорення. У завершальній частині уроку учні висловлюють свої враження від подорожі: що їм запам'яталось, які відкриття зробили для себе. Урок закінчується релаксацією.

Имя файла: Розробка уроку
Размер файла: 4.8 mb
Скачать фаил
Имя файла: ---
Размер файла: 923 kb
Скачать фаил
Имя файла: ----8-
Размер файла: 2.5 mb
Скачать фаил
Последствия глобального потепления. Энергетические...
Японія - країна, де сходить сонце
 

Люди, участвующие в этой беседе

Комментарии (1)

  1. Олена Миколаївна Панченко

Щиро вдячні за публікацію уроку. Як отримати сертифікат за авторство?

  Вложения
  Гость
There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates