Конкурс професійної майстерності з професії " Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"

Анотація: Організація конкурсу професійної майстерності в ДНЗ « Маріупольський центр професійно – технічної освіти»  з професії " Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування" відбувається з метою перевірки якості знань теоретичного матеріалу, умінь і навичок практичного виробничого навчання. Надавання здобувачам освіти можливості самостійного вибору необхідного інструменту та уміле його використання.

Організація робочого місця,самостійне виконання комплексу операцій, виконання цих операцій в робочому темпі, забезпечення якості виготовленої продукції ( робочої схеми) у відповідності с технічними вимогами, використання передових методів праці.

Уміння учнями застосовувати отриманні знання, уміння і навички, що є дуже важливим етапом у підготовці сучасного конкурентоспроможного робітника на ринку праці та вдало працевлаштуватися.

Впевнена, що знання, отримані нашими здобувачами освіти під час проведення конкурсу, стануть у нагоді на виробничій практиці. Це запорука мати відповідну кваліфікацію, стати конкурентноспроможними на ринку праці, вдало працевлаштуватися та мати подальший професійний ріст.


Имя файла: --
Размер файла: 1.2 mb
Скачать фаил
Дидактичний матеріал. Листівка-нагадування «Безпек...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates