Класна година "У колективі жити - з усіма дружити"

Анотація: Анотація: Розроблена класна година за темою «У колективі жити – з усіма дружити» призначена для учнів в 7 класу.

Метою класної години є: розширюватизнаннядітейпрошляхиформуванняміцногоколективу. Навчати учнів ввічливомуспілкуванню з однолітками та дорослими, виявляти турботу про них. Учитивисловлюватисвої думки, знаходити способи вирішення проблемних ситуацій. Розвивативміння оцінювати своївчинки, визначати свою роль у колективі,налагоджувати дружні стосунки. Виховувати почуття колективізму, дружби, товаришування, взаєморозуміння і взаємоповагу, почуття відповідальності за свої вчинки. Викликатибажання удосконалювати себе.

Цей тренінг допоможе якнайкраще підготуватися вчителю до класної години за найменших затрат часу, сприятиме розвитку особистості учня, формуванню в нього мовленнєву культуру, комунікативної компетентності, гуманістичного світогляду, національної свідомості, високої моралі, активної громадянської позиції, естетичних смаків і ціннісних орієнтацій.

Зміст презентації відповідає поставленим дидактичним цілям і завданням, інформація подається привабливо, привертає увагу учнів, використано різні форми роботи: робота в групах, виразне читання, бесіда, творча лабораторія, розвʼязування творчих завдань.

Матеріал спрямований на розвиток зацікавленості дітей, кмітливості, дає можливість оволодіти різними способами навчальної діяльності, забезпечує національне-патріотичне, естетичне виховання, розвиває творчі здібності та інформаційну культуру учнів.


Имя файла: ------
Размер файла: 5.3 mb
Скачать фаил
Позакласний захід "Харчові добавки"
Ознайомлення учнів з культурною спадщиною свого на...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates