​Анотація: Методична розробка уроку розроблена згідно з програмою курсу "Основи конструювання одягу", розкриває методику проведення уроку теоретичного навчання за професією "Кравець" у закладах професійно-технічної освіти. 

Тема уроку – "Характеристика силуетів спідниць. Види і фасони спідниць" є актуальною, цікавою та необхідною.
Тема, що пропонується у методичній розробці, викладається з використанням сучасних дидактичних та технічних засобів навчання, які допомагають опанувати достатньо велику кількість різновидів спідниць.
Міжпредметні зв'язки: "Технологія виготовлення одягу", "Матеріалознавство", "Обладнання", "Спеціальне малювання" та виробниче навчання.
У методичній розробці розглянуті відомості про види силуетів спідниць, описана характеристика кожної спідниці згідно класифікації. Також розглянуті функції спідниць у жіночому одязі.
Розробка може бути корисною викладачам, які викладають предмет "Основи конструювання одягу", майстрам виробничого навчання, фахівцям швейної галузі, працівникам ательє індивідуального виготовлення одягу, а також для учнів професійно-технічних навчальних закладів, усіх бажаючих навчитись конструювати одяг. Методична розробка розглянута та схвалена на засіданні методичної комісії швейного профілю, протокол №3 від 12.10.2017р. і рекомендована до використання. 


Имя файла: 5b1664dc59306
Размер файла: 5.5 mb
Скачать фаил