Характеристика силуетів спідниць. Види і фасони спідниць

​Анотація: Методична розробка уроку розроблена згідно з програмою курсу "Основи конструювання одягу", розкриває методику проведення уроку теоретичного навчання за професією "Кравець" у закладах професійно-технічної освіти. 

Тема уроку – "Характеристика силуетів спідниць. Види і фасони спідниць" є актуальною, цікавою та необхідною.
Тема, що пропонується у методичній розробці, викладається з використанням сучасних дидактичних та технічних засобів навчання, які допомагають опанувати достатньо велику кількість різновидів спідниць.
Міжпредметні зв'язки: "Технологія виготовлення одягу", "Матеріалознавство", "Обладнання", "Спеціальне малювання" та виробниче навчання.
У методичній розробці розглянуті відомості про види силуетів спідниць, описана характеристика кожної спідниці згідно класифікації. Також розглянуті функції спідниць у жіночому одязі.
Розробка може бути корисною викладачам, які викладають предмет "Основи конструювання одягу", майстрам виробничого навчання, фахівцям швейної галузі, працівникам ательє індивідуального виготовлення одягу, а також для учнів професійно-технічних навчальних закладів, усіх бажаючих навчитись конструювати одяг. Методична розробка розглянута та схвалена на засіданні методичної комісії швейного профілю, протокол №3 від 12.10.2017р. і рекомендована до використання. 


Имя файла: 5b1664dc59306
Размер файла: 5.5 mb
Скачать фаил
Тема досвіду «Ефективні інноваційні технології вик...
Проект "Заколка" Вибір об'єкта проектування. Плану...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates