«Керування автомобілем. Рух у різних напрямках»

автор на порталі: Сергій Володимирович Кочмар

Унікальність розробки - 3%

Розробка план-конспекту уроку виробничого навчання з використанням тренажеру на тему «Курування автомобілем. Повороти автомобіля» (автор - В.Майстренко, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка): http://ukped.com/plan-konspekti/trudove-navchannja/5250-rozrobka-plan-konspektu-uroku-vyrobnychoho-navchannia-z-vykorystanniam-trenazheru-na-temu-kuruvannia-avtomobilem-povoroty-avtomobilia.html


Анотація: Для набуття професії водія автомобіля потрібно оволодіти майстерністю водіння.

Водій постійно перебуває в контакті з елементами середовища руху, які під час руху постійно змінюються, змушуючи водія постійно приймати рішення щодо вибору безпечної швидкості руху в конкретних умовах.

Безпека дорожнього руху забезпечується тоді, коли швидкість руху окремого автомобіля відповідатиме швидкості транспортного потоку. Спроба водія окремого автомобіля підвищити швидкість руху призводить до збільшення витрат пального, настання швидкої втоми, зайвої збудженості, що може призвести до виникнення аварійно небезпечних ситуацій. Тому під час навчання керуванню автомобілем необхідно виробити звичку зберігати розсудливість і витримку, що дозволить приймати оптимальне рішення в небезпечних ситуаціях.


Ім'я файлу: --_20200102-200628_1
Розмір файлу: 54 kb
Викачати файл
Інтеграція на уроках української мови
Методична робота
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates