Калошин В.Ф. ПРИЧИНИ НЕАДЕКВАТНОЇ ПОВЕДІНКИ ЛЮДИНИ (конспект лекції з авторського курсу «Позитивне мислення – важливий фактор забезпечення життєтворчості особистості»

Анотація: Перш ніж розв'язати будь-яку проблему, потрібно знати, в чому вона полягає. Тому, якщо у вас є бажання розібратися в причинах як своїх, так і чужих тривог, страхів, надмірних негативних емоцій – у вас є така можливість. Кожна людина може вирватися з хибного кола психологічних проблем, потрібно тільки хотіти і знати як.

Віддаємо ми собі в цьому звіт чи ні — ми дуже тривожні. Ми турбуємося по дрібницях і з приводу серйозних проблем, проте досить часто заганяємо свою тривогу в глухий кут і цим тільки ускладнюємо свою проблему. Ми хизуємося і заглушаємо свою тривогу самими немислимими засобами, але від цього нам зовсім не стає легше. Проте при цьому ми всі свято упевнені у тому, що ми «нормальні». Що ж, дуже добре, з цим не сперечатимемося, дійсно, те, що ми випробовуємо тривогу, — річ, на жаль, нормальна. Проблема лише у тому, що ми з нею робимо.


Ім'я файлу: ---
Розмір файлу: 709 kb
Викачати файл
ТЕМА «Подолання стресів за допомогою позитивного м...
ТЕМА: Я –КОНЦЕПЦІЯ – МОДЕЛЬ ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОГО...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates