Калошин В.Ф., Гоменюк Д.В. Як ефективно діяти вчителю в критичній ситуації. – Х.: Вид. група «Основа», – 128 с

Анотація: Де б ви не працювали, у дитячому садку, школі або вищій школі, ви стикаєтесь із «поганим (неадекватним) поводженням» своїх вихованців, різними критичними ситуаціями, які суттєво ускладнюють вашу діяльність.Уже після перших днів своєї роботи в школі вчитель знає, що в його учнів є сотні способів заважати уроку, «заводити» клас і нишком зривати пояснення матеріалу.

Тому ви, напевно неодноразовозапитували себе: як скоріше припинити невідповідне поводження, конфлікт, сварку, що заважає вашим заняттям, які способи їхнього конструктивного рішення,як запобігти виникненню критичних ситуацій? У цьому покликана допомогти ця книга. Матеріали, що наведені в ній дозволять кожному вчителеві більш адекватно реагувати, діяти в критичній ситуації, зберігати гуманні відносини з учнями, запобігати стресам у своїй діяльності... і одержувати більше радості від своїх вихованців, бути здоровим, щасливим.

Методичний посібник розроблено з метою надання практичної допомоги вчителям при виникненні критичних ситуацій у навчально-виховному процесі.

Матеріали посібника також цікаві для вчителів і майстрів виробничого навчання закладів професійно-технічної освіти, які виконують досить складне та відповідальне завдання по вихованню молоді.

Матеріали посібника чітко, детально структуровані та характеризуються високою практичною спрямованістю. Містять в собі конкретні рекомендації, стратегію та тактику дій вчителя в конкретній ситуації.

Вони дозволять кожному зацікавленому педагогу досить ефективно управляти вихованням слухачів у складних ситуаціях, використовуючи при цьому педагогічні технології з чітким і зрозумілим та ефективним алгоритмом дій та підвищити власну педагогічну майстерність.


Имя файла: 10--------
Размер файла: 646 kb
Скачать фаил
Калошин Володимир Федорович Як розбудити в собі ...
Криза, як чинник зростання особистості.
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates