Історичний турнір для учнів 6 класів «Велика Гра»

Анотація: Історичний турнір для учнів 6 класів «Велика Гра»

Мета. Узагальнити знання учнів з тем стародавньої історії у ігровій формі. Формувати комунікативну компетентність, навички роботи в команді. Виховувати відповідальність зарезультати власної та колективної праці.

Форма проведення. Гра.


Имя файла: ----6---
Размер файла: 21 kb
Скачать фаил
Вікторина "Славетні міста України"
Доба українського козацтва
 

Люди, участвующие в этой беседе

Комментарии (1)

Уважаемая Светлана Анатольевна, встретила эту же Вашу работу на сайте "На урок" (https://naurok.com.ua/vihovniy-zahid-z-istori-istorichniy-turnir-dlya-uchniv-6-klasiv-velika-gra-119267.html, Додано 22 серпня). Это немного странно. Дело в том, что...

Уважаемая Светлана Анатольевна, встретила эту же Вашу работу на сайте "На урок" (https://naurok.com.ua/vihovniy-zahid-z-istori-istorichniy-turnir-dlya-uchniv-6-klasiv-velika-gra-119267.html, Додано 22 серпня). Это немного странно. Дело в том, что публикуя свои разработки на сайте "На урок", Вы соглашаетесь с их правилами: "Розробки не мають бути опублікованими на інших сайтах. Після того, як матеріали додано на сайт, ви не маєте права додавати ті ж документи на інші сайти. Інакше ми видалимо розробку з нашого сайту, а виданий Сертифікат буде більше недійсним.". Может Вы не внимательно читали соглашение ("Звернення користувача для розміщення авторського матеріалу значить повне погодження з цими правилами")? Будет жалко, если Админ аннулирует Вашу разработку и сертификат. С уважением, Н.В.

Подробнее
  Вложения
  Гость
There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates