Інтермедія у стилі шкільного театру "Гаряча пора перед іспитами"

​Анотація: В даній роботі висвітлюється історія шкільного театру, його витоки та тематика інтермедій , розуміння зв'язків творів театрального мистецтва з природним, соціальним і культурним середовищем життєдіяльності людини. 

Розробка розрахована розвивати творчі та акторські здібності учнів , сценічну культуру мовлення та комплекс особистісних якостей і перетворення їх на ініціаторів продуктивної взаємодії усіх чинників художньо-естетичного простору, сприяти розвитку слухової уяви, асоціативно-образного мислення.
Виховувати естетично та духовно розвинену особистість, збуджувати інтерес до самопізнання та самовдосконалення в галузі мистецтв, а також бажання відвідувати театральні вистави.


Имя файла: 5a79e236d39c
Размер файла: 75 kb
Скачать фаил
Йоган Себастян Бах як яскравий представник епохи б...
Кожен бачить світ і відчуває по-своєму. Залежність...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates