Інтерактивна гра "Формули хімічних сполук"

Анотація: Інтерактивна гра "Формули хімічних сполук" використовується з метою активного контролю та узагальнення навчального матеріалу професійних компетенцій учнів з хімії. Дане інтерактивне завдання дає можливість учням розширювати та покращувати свої знання, уміння та навички з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

З метою кращого вивчення формул хімічних елементів доцільно проводити інтерактивні ігри із застосуванням різних комп'ютерних програм. Учні можуть використовувати такі завдання науроках, або у позаурочний час, використовувати для цього комп'ютер, планшет чи мобільний телефон.


Інтелектуальна гра "Ерудит"
Методична розробка конспекту інтегрованого уроку х...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates