Інтегрований захід «Зимові розваги звірят» для дітей з помірними порушеннями інтелектуального розвитку та системним недорозвиненням мовлення

Анотація:  Інтегровані заходи є дієвою формою корекційного навчання осіб з ПРВ. Надання подібним заходам ігрової спрямованості дозволяє учням проявити позитивні емоції, подолати сором'язливість, невпевненість у своїх силах. Включення у захід логопедичних завдань і дихальних вправ сприяє вербалізації спілкування та удосконаленню комунікативних навичок. Розвиток навичок спілкування є важливою складовою соціалізації. Даний конспект заняття розроблений вчителями-дефектологами Шубою Наталією Борисівною та Пришедько Світланою Іванівною, що мають значний досвід роботи з дітьми з порушеннями інтелектуального розвитку.


Имя файла: ---------
Размер файла: 515 kb
Скачать фаил
Складання розповіді на основі власних спостережень...
Логопедична квест-гра "У пошуках голосних звуків"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates