Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Інтегрований урок з всесвітньої історії та зарубіжної літератури у 7 класі: "Історія очима митця. Широка панорама життя середньовічної Англії."

Анотація: Дана методична розробка результат спільної роботи з учителем зарубіжної літератури Луцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №11 - колегіуму Вальчук Наталією Анатоліївною.

Індивідувальна методична проблема, над якою я працюю«Формування інтелектуально-пізнавальних здібностей учнів на уроках історії та правознавства шляхом активізації міжпредметних зв'язків». Один із способів розв'язання поставленого завдання вбачаю у проведенні інтегрованих уроків. Завдяки інтеграції історії і права з іншими навчальними предметами виявляються загальні закономірності суспільних процесів, у школярів формується цілісне уявлення про навколишній світ. Запропонований урок – це інтеграція всесвітньої історії і зарубіжної літератури у 7-му класі. Завдяки такій інтеграції учні при вивченні роману В. Скотта "Айвенго" змогли визначити його історичну основу, охарактеризувати соціальну структуру середньовічної Англії, з'ясувати особливості правління окремих монархів, відокремити у романі історичну дійсність від літературної вигадки.


Имя файла: urok
Размер файла: 43 kb
Скачать фаил
Имя файла: prezentaciya
Размер файла: 3.6 mb
Скачать фаил
Формування у студентів правосвідомості при проведе...
Мультимедійна презентація уроку на тему: "Українсь...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.