Інтегрований урок з всесвітньої історії та зарубіжної літератури у 7 класі: "Історія очима митця. Широка панорама життя середньовічної Англії."

Анотація: Дана методична розробка результат спільної роботи з учителем зарубіжної літератури Луцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №11 - колегіуму Вальчук Наталією Анатоліївною.

Індивідувальна методична проблема, над якою я працюю«Формування інтелектуально-пізнавальних здібностей учнів на уроках історії та правознавства шляхом активізації міжпредметних зв'язків». Один із способів розв'язання поставленого завдання вбачаю у проведенні інтегрованих уроків. Завдяки інтеграції історії і права з іншими навчальними предметами виявляються загальні закономірності суспільних процесів, у школярів формується цілісне уявлення про навколишній світ. Запропонований урок – це інтеграція всесвітньої історії і зарубіжної літератури у 7-му класі. Завдяки такій інтеграції учні при вивченні роману В. Скотта "Айвенго" змогли визначити його історичну основу, охарактеризувати соціальну структуру середньовічної Англії, з'ясувати особливості правління окремих монархів, відокремити у романі історичну дійсність від літературної вигадки.


Имя файла: urok
Размер файла: 43 kb
Скачать фаил
Имя файла: prezentaciya
Размер файла: 3.6 mb
Скачать фаил
Формування у студентів правосвідомості при проведе...
Мультимедійна презентація уроку на тему: "Українсь...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates