Інтегрований урок з трудового навчання та образотворчого мистецтва «Стилізація природних форм. Технологія ниткографії»

Анотація: Інтегроване навчання – невід'ємна складова нової української школи. В умовах сьогодення методисти рекомендують запроваджувати у навчальний процес співучителювання, коли двоє вчителів планують і проводять інтегровані або окремі уроки, які об'єднують різні освітні галузі, але мають спільну тему; активно використовувати діяльнісний підхід як важливу складову інтеграції для формування компетентностей та наскрізних умінь.

Інтегрований урок з трудового навчання та образотворчого мистецтва« Стилізація природних форм. Технологія ниткографії» у 5 класі поєднує освітні галузі «Технології» та «Мистецтво», дає можливість забезпечити засвоєння учнями знань про стилізацію природних форм та правила стилізування; поглиблення знань у сфері ДУМ; формування умінь виконувати відповідні технологічні операції в технології ниткографії;

До уроку додається презентація.


file
Имя файла: 2
Размер файла: 4.1 mb
Скачать фаил
file
Имя файла: Photo
Размер файла: 894 kb
Скачать фаил
Майстер-клас: "Виготовлення текстильної брошки"
Маленьке диво у власних руках (виготовлення іграшк...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates