Інтеграція елементів дистанційного навчання в класно - урочну систему

Система дистанційного навчання повинна й може зайняти своє місце в системі сучасної освіти, оскільки вона може забезпечити якісну освіту, що відповідає вимогам сучасного суспільства. Інтерактивні можливості, використані в дистанційному навчанні, дозволяють налагодити і навіть стимулювати зворотний зв'язок, забезпечити діалог і постійну підтримку, які неможливі у більшості традиційних систем навчання. 

В своїй роботі я поділилася досвідом розробки дистанційного курсу для учнів 6 класів з математики "Раціональні числа. Порівняння раціональних чисел" в системі Moodle. Заняття з цього курсу ви  можете знайти на сторінках цього журналу за посиланням http://test.teacherjournal.in.ua/index.php/shkilni-predmeti/matematika/627-kurs-ratsionalni-chisla-porivnyannnya-ratsionalnikh-chisel-matematika-6-klas.

Имя файла: --
Размер файла: 6 mb
Скачать фаил
Формули скороченого множення
Прогресії навколо нас
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates