Інтегрований урок з української мови та літературного читання 3 клас

​Анотація: Розроблений конспект інтегрованого уроку з української мови та літературного читання у 3 класі має на меті узагальнити та систематизувати знання учнів з розділу «Речення» та повторити вивчений матеріал з розділу «З народного джерела».

Форми і методи роботи , які застосовано на уроці, спрямовані на формування ключових компетентностей учнів: розвиток вмінь аналізувати та узагальнювати; вдосконалювати та збагачувати зв'язне мовлення учнів. А також предметні компетентності: розпізнавати види речень за метою висловлювання; вміти будувати речення за поставленими завданнями, визначати головні члени речення; встановлювати межі речень та виправляти помилки у записаному тексті, відновлювати деформовані речення ; вміти виразно читати та інтонувати речення.


Имя файла: 5ada4260b0aa
Размер файла: 29 kb
Скачать фаил
Інтегрований урок з природознавства і трудового на...
Інтегрований урок з української мови та інформатик...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates