Інтегрований урок-квест з української мови та географії "Складнопідрядне речення"

​Анотація: інтегровані уроки у формі квесту завжди ефективні, бо спонукають учнів до активності пізнання нового на уроці та сприяють засвоєнню матеріалу. Один з таких уроків, доповнений мультимедійною презентацією, я пропоную. Такого типу урок допомагає закріпити знання, уміння та навички зі складнопідрядного речення, ознайомити учнів з географічним положенням річки Дніпро, загальними рисами гідрологічного режиму річки, вивчити притоки Дніпра;

розвити в учнів комунікативні компетенції під час використання Інтернет ресурсів, навчає застосовувати отриманні знання на практиці для досягнення необхідного результату, виховати у школярів людські якості спілкування у парі, групі при поділі ролей, виховати бажання бути успішним, любов до рідного краю.


Имя файла: 5ab2c5ec8
Размер файла: 8.6 mb
Скачать фаил
Україна в європейському контексті
Майбутнє поруч, або урок-квест
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates