Інноваційні підходи в підготовці молодших спеціалістів в вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації

Анотація: Анотація

На методичну розробку

Інноваційні підходи в підготовцімолодших спеціалістів в вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації

В цій методичній розробці розглядаються проблеми та недоліки сучасної взаємодії суб'єктів навчального процесу, шляхів покращення взаємодії студента і викладача а також демонструються ефективні способи досягнення оптимальних результатів студентів у навчальному процесі вищих закладів освіти І-ІІ рівня акредитації. Проаналізовано нові вимоги до підвищення якості навчання, які будуть не лише забезпечувати передачу набутого комплексного досвіду від одного покоління іншому, але й створювати умови для максимального розвитку особистості майбутнього фахівця, здатного самостійно здобувати знання протягом усього життя.Дана методична розробка направлена на вивчення педагогічної взаємодії в сучасному технікумі, аналіз її недоліків та рекомендації стосовно її покращення.


Имя файла: Інноваційні підходи в підготовцімолодших спеціалістів в вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації -----
Размер файла: 2.7 mb
Скачать фаил
Навчально-методична розробка відкритого заняття З...
Методична розробка виховної години "Українські гер...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates