Гуманістичний зміст повісті В.Бикова «Альпійська балада». Культура проти війни

Анотація: 

Мета уроку: узагальнити знання учнів про твір В. В. Бикова; допомогтиусвідомити гуманістичний потенціал повісті «Альпійська балада» ; сприяти формуванню громадянської компетентності; розкрити зв'язки художньої літератури з іншими видами мистецтва (кіно, музика, живопис), що сприяють формуванню емоційно-ціннісної компетенції.

Сучасні діти опиняються у складних обставинах, пов'язаних із жорстокістю світу. Допомогти обрати правильну позицію, сприяти вихованню гуманізму, почуття справедливості, кращих людських якостей, неприйняття зла, насильства та війни, поваги та любові до ближнього є актуальним і важливим лейтмотивом уроку.

Інноваційність полягає у використанні вправи «Снігова куля гуманізму», що дає можливість поєднати на уроці індивідуальну роботу, роботу в парах та в групах; вивчення думок учнів через анкетування таїх аналіз за допомогою діаграм.

Практична значимість уроку в соціалізації здобувачів освіти, вміти не боятися висловити власну думку, аргументувати її щодо переваг мирного співіснування людей на планеті, бути гуманним в любій ситуації.


pdf
Имя файла: -
Размер файла: 582 kb
Скачать фаил
Имя файла: -
Размер файла: 330 kb
Скачать фаил
Имя файла: -
Размер файла: 5.5 mb
Скачать фаил
Захід «Диво Різдва»
Дж. Орвелл. Поетика жанру антиутопії у творчості п...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates