Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Групи хімічних елементів частина II

​Анотація:  Презентація « Групи хімічних елементів» містить інформацію про найбільш характерні групи хімічних елементів, які вивчаються в темі «Періодичний закон. Будова атома». Може стати допомогою вчителю як повністю, так і частково, під час наданняхарактеристики лужних, лужноземельних металів, галогенів, інертних газів тощо.Робота складається з двох частин.Преша частинамістить інформацію про лужні,лужноземельні метали,галогени тощо. Мета роботи-створити наглядність та інформативністьта зацікавити інтересними фактами під час вивчення цієї теми. У  другій частині роботі  зібрані матеріали про інертні гази, тому що під час вивчення хімії в школі діти не використовують їх для написання реакцій , а це призводить до того, що вони маловідомі своїми властивостями та застосуванням.


pdf
Имя файла: ----2
Размер файла: 3.4 mb
Скачать фаил
Періодичний закон Д.І.Менделєєва
Групи хімічних елементів частина I
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.