Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Година спілкування "Майбутнє світу - в руках нинішніх школярів"

​Анотація: Розробка години спілкування для учнів 2 класу присвячена Міжнародному дню миру "Майбутнє світу - в руках нинішніх школярів" має на меті: розширити знання учнів про Україну як землю, на якій ми живемо; ознайомити зі змістом Декларації і програми дій у галузі культури миру; сприяти вихованню активної життєвої позиції громадянина й патріота України; виховувати прагнення жити разом у дусі миру і співробітництва, що є головною умовою подальшого розвитку сучасного цивілізованого світу, почуття патріотизму, бажання жити в мирі, турботу про майбутнє світу; розвивати мову, мислення, пам'ять, творчі здібності. Може використовуватися учителями початкової школи під час годин спілкування, уроків миру.

 


pdf
Имя файла: --
Размер файла: 238 kb
Скачать фаил
Виховні бесіди для дітей з особливими освітніми по...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.