Гіпервідповідальності стоп

Анотація: Гоменюк Д.В. Якщо запитати психолога про те, чим же саме відрізняється, скажімо, дитина (підліток, юнак) від дорослого, то він би відповів, що вся різниця складається в ступеня відповідальності.Справа в тому, що дитинапоки що не усвідомлює, що вона комусь щось повинна в цьому житті.Вона все ще не зобов'язана працювати, утримувати себе або свою сім'ю.

Вона не хвилюється про те, що їй покласти завтра вранці в тарілки своїх дітей або чим знову оплатити рахунки за квартиру.Вона щаслива і безтурботна, тому що ні за що в цьому житті не відповідає.Тому що завжди є хтось, хто бере кермо влади в свої руки.Хтось розумний і дорослий, хтось прийде і вирішить всі виниклі проблеми.

Доросле життя починається з моменту, коли ви чітко усвідомлюєте, що більше не можете перекласти свої проблеми на чужі плечі.

Ім'я файлу: 0--
Розмір файлу: 96 kb
Викачати файл
Як позбавитися обмежуючих відмовок?
ПОКРАЩУЙТЕ СВОЄ СВІТОСПРИЙНЯТТЯ
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates