Географічне положення і дослідження Африки

Анотація: Мета уроку: сформувати знання про географічне положення материка; виявити характерні риси географічного положення Африки; дати уявлення про дослідження та освоєння материка; закріпити уміння визначати географічні координати на прикладі крайніх точок Африки.

Розвивальна:формувати здатність до пошуку та засвоєння нових знань,набутих нових вмінь і навичок,організації навчального процесу(компетентність «уміння навчатися впродовж життя»);робити висновки(компетентності в природничих науках);
Виховна: виховувати самостійність,наполегливість,уміння долати труднощі,працювати в групі( соціальні і громадянські компетентності);розвивати культуру спілкування(комунікативні компетентності)


Имя файла: --7-2
Размер файла: 29 kb
Скачать фаил
Географічна гра "Таємничий світ"
Урок-конференція "Антарктида й Антарктика. Особлив...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates