Halyna Nechypor "English Rebus Puzzles" (Primary School № 11 in Chervonohrad)

​Анотація: Збірник містить 31 ребус, особливий вид загадок, у якому слова зашифровані за допомогою малюнків, літер, цифр та символів (малюнки з інтернету). Дані ребуси можна використовувати як на всіх етапах уроку англійської мови у початковій школі, так і при проведенні конкурсів, змагань тощо. 

Ребуси сприяють розвитку мислення, уваги, аналітичних та творчих здібностей, пізнавальної активності учнів, вчать нестандартно сприймати зображення. У процесі розгадування активізується увага молодших школярів, виробляються навички ретельного аналізу. Використання вчителем готових ребусів сприяє виникненню бажання в учнів створювати власні.


pdf
Имя файла: -.--English-Rebus-Puzzles.------1---4-
Размер файла: 3.1 mb
Скачать фаил
In the classroom ("Fly High 1" )
Позакласний захід “Goodbye winter. Welcome spring....
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates