Фрази, які допоможуть нам у важкі часи

Анотація: Дімітрієва Т. Д.   Труднощі в житті наздоганяють нас раптово, без попередження, і практично збивають з ніг. Вони мають безліч форм, і іноді навіть підтримка улюблених людей або мудрі книги не допомагають подолати негаразди. Щоб пережити важкі часи, потрібно перш за все мобілізувати всі свої внутрішні ресурси. Налаштувати себе на правильний лад, практикувати спокій, прийняття і навіть подяку за те, що так відбувається. Повірте — все на краще!

Життя рано чи пізно виведе вас туди, куди ви прагнете, але, коли ви відчуваєте, що готові втратити свідомість від навалу труднощів, повторюйте про себе ці фрази.


Ім'я файлу: --
Розмір файлу: 104 kb
Викачати файл
Перезавантажте ваше життя
Життєві трудності сходинка до успіху
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates