Формування самомотивації до самоосвіти (практикум)

Анотація: Гоменюк Д.В.Відомо, що на шляху до саморозвитку, самовдосконалення у викладача постають певні перешкоди, які негативно впливають на його настрій, знижують прагнення йти далі. У деяких «опускаються руки». Що робити, особливо, коли у вас відсутня зовнішня допомога, підтримка? Допомогти самому собі, задіявши в собі, такий потужний інструмент, як самомотивація.

Самомотивація – це коли людина прагне чого-небудь і підкріплює своє бажання внутрішніми переконаннями; стимулом для дії.

Самомотивація – це коли людина сама впливає на свій стан, коли зовнішня мотивація (наприклад, коментарі оточуючих) перестають впливати на неї. Наприклад, коли у вас щось не виходить і справи йдуть з рук геть погано, хочеться все кинути, опустити руки, але ви самі для себе знаходите причини продовжувати діяти. 


Имя файла: ---
Размер файла: 43 kb
Скачать фаил
Життю варто радіти більше
медико-соціальні методив соціальній роботі.
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates