Формування духовності особистості

​Анотація: Розглянуто стан з формуванням духовності особистості в системі різноманітних освітніх інститутів (системі освіти): сім'я, дитячий садок, школа (середня, вища), крім того досить сильний вплив на формування особистості мають, так звані, засоби масової інформації (особливо телебачення та Інтернет). Він вкрай незадовільнеий.

Прийшов час кожному освітянину (звичайно і кожному громадянину) брати відповідальність за те, що відбувається в державі, освіті, школі, інституті тощо на себе. Це важкий, але вкрай необхідний крок. Доки ми обвинувачуємо у своїх проблемах суспільство, Уряд, Верховну Раду, батьків, друзів, співробітників або когось іншого, - ми не даємо собі можливість змінити своє життя (а це стосується і стану в державі та освіті) на краще.


Имя файла: 5a30fd9d2116d--
Размер файла: 103 kb
Скачать фаил
Здоров`язбережувальна компетенція дошкільників як ...
ПЕДРАДА - КОНСИЛІУМ "Роль контролю та стимулювання...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates