Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Формування артистизму як необхідного елементу сучасної культури вчителя

​Анотація: Сучасні тенденції розвитку освітньої сфери висувають посилені вимоги до особистості педагога, якій би були притаманні індивідуальний стиль діяльності та високий рівень педагогічної майстерності. Затребуваними якостями педагога є почуття внутрішньої свободи, гідність, впевненість, самоорганізованість, а також здібності до імпровізації, до прояву інтуїції, вміння яскраво виражати думки, почуття і ставлення, бути переконливим, натхненним, артистичним. Проте останній якості у теорії педагогічної думки та в практиці підготовки фахівців приділяється недостатня увага, хоча роль особистості педагога в навчально-виховному процесі є дуже вагомою і, зазвичай, ставлення до педагога учні схильні переносити на дисципліну, яку він викладає. Реалії сучасності визначають педагога не єдиним джерелом інформації і його авторитет залежить від того, чи зможе він захопити учнів, правильно визначити стратегії взаємодії, створити позитивну атмосферу спілкування, яскраво організувати співпрацю. Артистичний педагог реалізує у діяльності свою творчу індивідуальність як професійну якість.


Имя файла: 5a82d8a7f3
Размер файла: 28 kb
Скачать фаил
Метод проектів у контексті сучасної освіти
Використання дидактичних ігор в виробленні санітар...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.