Формування культурної компетенції через впровадження інтерактивних технологій на уроках трудового навчання/ технологій

Анотація: Запропонований матеріал станє у нагоді вчителям трудового навчання/ техголоій. Інтерактивне навчання - це перш за все  діалогове навчання, у ході якого взаємодіють учитель і учень. Воно сприяє інтенсифікації й оптимізації навчального процесу. Майстер-клас демонструє приклад використання інтерактивних технологій сторителінг та інтерактивний гексагон під час виготовлення об'єкта проєктної діяльності "Бутерброди". Також вважаю, що ці технології можуть бути застосовані під час вивчення будь-якої теми з будь-якого предмету,навіть під час проведення позашкільних заходів.


pdf
Имя файла: -
Размер файла: 1.7 mb
Скачать фаил
"Нові пригоди Шрека і Віслюка"
Творчий проект 7 клас «Зимовий пейзаж на селі».
 

Люди, участвующие в этой беседе

Комментарии (3)

  1. Ирина Александровна Попкова

Дуже цікава інформація!
Дякую за такий інформативний матеріал! Обов'язково скористаюсь в роботі

  Вложения
  Гость

Інна, дякую за статтюцікава тема і добре, що так зрозуміло пояснили, бо це дуже важно! Діти зараз прогресивні і треба спілкуватися з ними на їх мові технологій))))))))

  Вложения
  Гость
  1. Роман Павлович Клименко

Класс!)))Ніколи не чув про метод шестикутного навчання, треба буде використати на уроках. Дякую за статтю, дізнався багато нового!

  Вложения
  Гость
There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates