"Формування ключових компетентностей учнів та підвищення їх мотивації до вивчення іноземної мови на уроках і в позаурочний час шляхом роботи з Інтернет-сервісом Padlet"

Анотація:  Методична розробка містить результати анкетування учнів та вчителів про використання соціального Інтернет - сервісу Padlet, рекомендації щодо використання даного мультимедійного ресурсу для поглиблення знань з англійської мови, сприяння розширенню кругозору, спрямування діяльності учнів на розвиток творчої активності, духовно-етичної сфери, естетичних смаків; результати досліджень по формуванню мотивів навчально-пізнавальної активності учнів та підвищенню їх мотивації до вивчення мови і культури англомовних країн в позаурочний час шляхом роботи з даним Інтернет сервісом. Отримані результати дослідження можуть бути використані, як вчителями англійської мови при організації і проведенні урочної та позаурочної роботи з предмету, так і батьками для розвитку зацікавленості дітей до вивчення іноземної мови.


Имя файла: -2019-----
Размер файла: 2.2 mb
Скачать фаил
The soul of Scotland
Відкритий урок з англійскої мови 6 клас
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates