Формуємо навички впевненої людини

Анотація: Гоменюк Д.В. Що таке впевненість в собі? Як відрізнити впевнену в собі людину? Що необхідно для розвитку впевненості в собі? Психологічний словник дає таке визначення. Впевненість в собі - готовність людини вирішувати досить складні завдання, коли рівень домагань не знижується тільки через побоювання невдачі. Головними в ньому є дві ключові ознаки.

Перша - це готовність вирішувати складні завдання, тобто стан внутрішньої психологічної мобілізації. Якщо простіше - позитивний настрій, образ думок.

Друга ознака - стійкість цієї якості, незважаючи на можливість невдачі. Тобто здатність йти від однієї невдачі до іншої з наростаючим ентузіазмом. Однак у визначенні не визначено то, в чому виявляється впевненість. А саме - упевнена поведінка, набір певних поведінкових навичок. Впевнена поведінка виражає відношення людини до самої себе і до оточення. Ми будемо розуміти під упевненістю в собі і внутрішню установку людини, і її поведінку.

З огляду на ці дві складові частини впевненості, будемо працювати за двома напрямками.


Ім'я файлу: ---
Розмір файлу: 75 kb
Викачати файл
Виробляйте впевнену самооцінку
ШЛЯХ ДО ЗДОРОВ’Я РОЗУМНОЇ ЛЮДИНИ
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates