Фізичні та хімічні властивості основних, кислотних та амфотерних оксидів (взаємодія з кислотами, лугами, іншими оксидами)

Анотація: 

Мета уроку:

- навчальна: повторити фізичними властивості оксидів і розширити знання про хімічні властивості оксидів, розглянути реакцію обміну;

- розвивальна: формувати навички складання хімічних рівнянь на прикладі хімічних властивостей оксидів; розширити поняття індикаторів, пояснити їх використання для визначення кислот та основ.

- виховна: виховуватипізнавальний інтересдовивченняхімії, виховувати екологічне мислення, здоровий спосіб життя, розвивати самостійність на уроці, увагу, пам'ять. 


Имя файла: ----8.-----
Размер файла: 24 kb
Скачать фаил
Оксиген, поширеність в природі. Кисень, склад його...
Фізичні та хімічні властивості основ. Заходи безпе...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates