Естери. Жири. Мило (план-конспект заняття з органічної хімії)

​Анотація: до план-конспекту заняття з органічної хімії за темою: «Естери. Жири. Мило.»

Мета. Формування знань про естери, жири, мило: їх склад, будову, номенклатуру, методи добування, фізичні і хімічні властивості, галузі застосування; розширення уявлень про оксигеновмісні органічні речовини, поглиблення знань про генетичний зв'язок між органічними речовинами.

Методика викладання матеріалу сприяє максимальному засвоєнню фундаментальних знань, розвитку логічного мислення та творчих здібностей, вихованню екологічної культури і оволодіванню основ здорового способу життя. Закріплення набутих знань контролюється виконанням вправ і логічних завдань, підтверджуються експериментальними дослідженнями.

Дана розробка може бути використана учителями загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл, викладачами коледжів, а також при самостійній роботі учнів і студентів для розширення знань з даної теми.


pdf
Имя файла: --
Размер файла: 381 kb
Скачать фаил
Зошит для лабораторних робіт з хімії для студентів...
Основні класи неорганічних сполук
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates