«Електричний струм у рідинах» (8 кл.)

Анотація: На початку уроку ставиться проблема, яка вирішується в ході спільної експериментальної роботи вчителя і учнів. Протягом уроку учні розвивають загальнонавчальні вміння: спостереження, висування гіпотези, порівняння, застосування отриманих раніше знань для пояснення різноманітних фізичних явищ. Учні вчаться міркувати, аналізувати, робити висновки.

У процесі вивчення нового матеріалу, крім демонстраційних експериментів, використовуються мультимедійні засоби, які надають специфічну новизну, яка за змістом і формою викладу має можливість відтворити за короткий час великий за обсягом матеріал, викликати в учнів нові образи, деталізувати нечітко сформульовані уявлення, поглибити отримані знання. Завдяки цьому урок проходить невимушено, учні постійно залучаються до пізнавальної діяльності, створюється позитивний емоційний фон уроку. Для закріплення матеріалу вчитель використовує QR-коди, що дозволяє учням використовувати свої мобільні пристрої з користю.


Имя файла: -
Размер файла: 48 kb
Скачать фаил
STEM - урок з фізики у 7 класі за темою "Тиск тве...
Пакет завдань з навчальної дисципліни "Фізика і ас...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates