Еколого-математична казка під Новий рік для 5 класу

Анотація: Матеріал відповідає чинній програмі для загальноосвітніх навчальних закладів, може бути використаний учителем математики під час проведення уроків в кінці першого семестру з теми: "Звичайні дроби. Мішані числа", за підручником О.С.Істера "Математика 5".

Після переходу учнів з початкової школи в середню, дуже важливо підтримати їх інтерес, або і зацікавити вивченням математики. При проведенні уроків подати матеріал так, щоб в учнів виникло здивування, захоплення і бажання освоїти, зрозуміти, знайти рішення будь-яким способом. Допомагаючи казковим героям діти з більшою цікавістю виконують вправи. Такі уроки пожвавлюють і урізноманітнюють навчальний процес. Навіть у самого пасивного учня виникне бажання працювати, якщо мова буде йти про зрозумілі йому речі.


pdf
Имя файла: -------5-
Размер файла: 735 kb
Скачать фаил
Види задач з трапецією (три факультативних заняття...
Трикутник, сторони якого утворюють геометричну про...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates