Дизайн у нашому житті. Розробка об'ємного макету авторського кондитерського виробу /печива, цукерки, тістечка, міні-торту, плитки шоколаду/ «Солодкі мрії» з пластиліну, полімерної глини або солоного тіста. Конспект уроку образотворчого мистецтва. 7 клас

​Анотація: Дизайн у нашому житті. Розробка об'ємного макету авторського кондитерського виробу /печива, цукерки, тістечка, міні-торту, плитки шоколаду/ «Солодкі мрії» з пластиліну, полімерної глини або солоного тіста. Конспект уроку образотворчого мистецтва. 7 клас. Висвітлити деякі теоретичні моменти фуд-дизайну, практично показати зв'язок дизайну та скульптури в різних її видах, окреслити роль дизайну у нашому житті, глибше розкрити питання ролі кольору та пластики форм у дизайні – в цьому допоможе дана розробка вчителям. Учні ж /через майстерність вчителя/ зможуть ознайомитися з цікавим дизайнерським напрямом – «фуд-дизайн», способами створення «смачних» об'єктів та власноруч розробити макет авторського кондитерського виробу з обраного матеріалу. Мета, яку ставить вчитель на цьому уроці: навчити дітей створювати макети об'єктів фуд-дизайну, сформувати уявлення учнів про специфіку візуального оформлення об'єктів; розвивати вміння розробляти ескізи кондитерських виробів у вигляді об'єктів фуд-дизайну; образне мислення, уяву, фантазію; конструктивне мислення; почуття пропорційності; розвивати навички роботи пластичними матеріалами; дрібну моторику руки; виховувати естетичний смак, акуратність у роботі та прагнення завершити роботу; почуття впевненості у собі для підтримки творчих успіхів.


Имя файла: 1
Размер файла: 87 kb
Скачать фаил
Промисловий дизайн як обличчя епохи. Виникнення пр...
Калинові візерунки
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates