Дивуйте! (про один з прийомів педагогічної техніки)

Анотація: 

Щоб там не було, але перед школою завжди стоїть одна й та ж сама задача: покращення успішності та якості навчання. Досягти цього можна в результаті активізації пізнавальної діяльності учнів.

Активізація пізнавальної діяльності вимагає застосування різних методів, засобів, форм навчання, які спонукають особистість до виявлення активності.

Перед вами коротке оповідання про один з прийомів педагогічної техніки – роботу під гаслом: «Дивуй!», – який дозволяє активізувати роботу учнів та студентів на заняттях з математики в аудиторний та позааудиторний час через підвищення інтересу до вивчення цариці наук.


Имя файла: Dyvuite
Размер файла: 839 kb
Скачать фаил
Квест-контрольна робота: можна - не можна?!
Всеукраїнський конкурс коротких оповідань
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates