«Диктатура Цезаря практична робота: формулювання життєвої позиції історичного персонажу»

Анотація: Останнім часом стало дуже складно утримувати, а то і привертати увагу учнів до вивчення теоретичного матеріалу, і відповідно перевіряти їх знання. Відсутність інтересу, невмотивованість процесу навчання я вирішила долати за допомогою їх же інтересів. Що зараз найбільше цікавить учнів? Інтернет і смартфон. А раз так, то через це і потрібно йти до них. Зовсім недавно я познайомилася з інтернет-сервісом Kahoot і зрозуміла, що за допомогою нього можна створювати як фрагменти уроку, так і цілі уроки.

Вашій увазі я пропоную урок, в якому даний інтернет-сервіс використовується для різних цілей і в різних видах роботи: і для визначення капітана команди, і для перевірки знань, і для висловлювання своєї думки. Виявляється, що можна витративши мінімум часу виконати великий обсяг роботи. Думаю, що в цьому і є сучасність даного уроку.


Имя файла: Duktatyra-Cezarya
Размер файла: 453 kb
Скачать фаил
«Причини появи козацтва. Створення Запорозької Січ...
Основні тенденції розвитку країн Заходу в другій п...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates