Дослідницьке навчання молодших школярів нуш через проектну діяльність в etwinning (inquire based learning of young learners through the etwinning project activities)

Анотація: Тема досвіду співзвучна проблемі реформування сучасної освіти – інтегративаному підходу у формування ключових компетентностей учнів та реалізації наскрізних змістовних лініі, відповідає соціальним пріоритетам, основним положенням закону України «Про освіту», Національній доктрині розвитку освіти та відповідає всім засадам Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.

Інтегрований урок як одна з нетрадиційних форм організації освітнього середовища у сучасній школі містить в собі найкращі елементи традиційного уроку та проектної діяльності. Державним стандартом загальної освіти в початковій ланці передбачається одне з найголовніших завдань школи — всебічний розвиток та виховання особистості через формування в учнів бажання і вміння вчитися, повноцінних мовленнєвих, читацьких, обчислювальних умінь і навичок відповідно до пізнавальних можливостей дітей. Програма eTwinning забезпечує інструментами, он-лайн контентом та можливістю співпрацювати у міжнародному освітньому середовищі з партнерами саме з тих тем, які цікавлять учнів та допомагає учителю пришвидшити досягнення всіх завдань сучасної школи. eTwinning проекти мають бути максимально прив'язаними до уроків, що дозволить розширювати і поглиблювати уявлення школярів про навколишній світ, допоможе розвивати образне та логічне мислення, творчі здібності дітей, сприятиме формуванню загальнонавчальних умінь, навичок та закладанню основ світогляду.


Имя файла: -_---------eTwinning.-Inquire-Based-Learning-of-Young-Learners-through-the-eTwinning-Project-Activities
Размер файла: 145 kb
Скачать фаил
Имя файла: ---_---------eTwinning.-Inquire-Based-Learning-of-Young-Learners-through-the-eTwinning-Project-Activities
Размер файла: 26 kb
Скачать фаил
Имя файла: 20200223-203544.-_---------eTwinning.-Inquire-Based-Learning-of-Young-Learners-through-the-eTwinning-Project-Activties
Размер файла: 9.7 mb
Скачать фаил
The Life of Others. London.
Lesson Mother's Day
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates