Доля людини, відчуженої від суспільства в новелі «Перевтілення» Ф.Кафки та оповіданні В.Астаф`єва «Людочка»

Анотація: Сьогодні у світі, який характеризується бурхливимрозвитком інформаційних технологій, швидким впровадженням наукових розробок не лишев економічну сферу, але й у повсякденне життя людей, вчитель-словесник має озброювати учня компетенціями тобто тими знаннями і практичними уміннями, які будуть необхідні йому у ХХІ столітті.

Саме тому у процесі вивчення мовта літературу сучасній школі необхідно орієнтуватися на життєві потреби учнів; розвивати у них уміння справлятися з реальними проблемами, що виникають в різних життєвих ситуаціях; допомагатистати більш незалежними в своїх думках і діях, бутиготовими до співпраці з іншими людьми, що є умовою розвитку демократичного суспільства.


Имя файла: -----
Размер файла: 40 kb
Скачать фаил
Розробка комбінованого уроку з елементами квесту д...
Вікторина. Ода Шиллера "До радості"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates