Додавання раціональних чисел. Розв'язування вправ

Анотація: Тема уроку : Додавання раціональних чисел. Розв'язування вправ.

Мета уроку: закріпити навички і вміння учнів додавати раціональні числа та використовувати ці знання в нестандартних ситуаціях (при розв'язуванні задач з фінансовим змістом); встановитиміжпредметні зв'язки між математикою та економікою; формувати процедурну компетентність; розширити кругозір учнів; розвивати логічну компетентність учнів; виховувати позитивні риси особистості та вміння застосовувати знання на практиці, економічну культуру.

Очікувані результати: На кінець уроку учні можуть додавати раціональні числа та використовувати ці знання в нестандартних ситуаціях; вміють встановлювати зв'язки математики з економікою.

Змістовна наскрізна лінія «підприємницька діяльність та фінансова грамотність» реалізована через сприятливі в житті організаційні та економічні ситуації. 

Тип уроку: застосування знань, умінь та навичок.


Имя файла: dodavannja-
Размер файла: 1.3 mb
Скачать фаил
ТЕСТ 9 клас. Вектор. Координити вектора. Додаван...
Розв'язування рівнянь (5 клас)
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates