Доба українського козацтва

Анотація: Ми з вами продовжуємо гортати славні сторінки історії українського народу. З сьогоднішнього уроку ми розпочинаємо вивчати найгероїчніший період історії Нового часу, добу українського козацтва. Це феномен не тільки вітчизняної, але й світової історії. Нічого подібного досі не було, і ми маємо пишатися, що є нащадками козацької слави. 

Тема козацтва, сподіваюсь не є для вас невідомою. Сьогодні молодь все частіше звертається до витоків козаччини, їх приваблює мужність, хоробрість, непокірність гнобленню і утискам, свободолюбивість. Спробуймо на основі накопичених знань уявити образ козака XVI ст., який увіковічений у народній мудрості.


Имя файла: -----8-----1
Размер файла: 21 kb
Скачать фаил
Історичний турнір для учнів 6 класів «Велика Гра»
Крымский референдум
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates