Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

До учіння треба терпіння.

Введіть який-небудь текст ...

Анотація: Твори Василя Олександровича Сухомлинського переконують в тому, що необхідно допомогти вихованцеві виразитися, одухотворитися красою моральності і твердо вірити в те, що прекрасне і правдиве перемагають і торжествують. Моральні почуття і вчинки пробуджуються і вдосконалюються лише тоді, коли благородство, велич ідеї пізнаються на власному досвіді, на власних вчинках, у поведінці, у праці. 

Мета розробки - ознайомити дітей з творчістю відомого українського письменника і педагога В.О. Сухомлинського. Вчитись читати та аналізувати твори, присвячені навчанню в школі. Вчити учнів правилам поведінки, гарним стосункам з однолітками. Розвивати навички читання, переказу, вміння спілкуватися. Прищеплювати дітям бажання навчатися, оволодівати знаннями, спілкуватися з однолітками.


Имя файла: 20181106-122220
Размер файла: 27 kb
Скачать фаил
Інтегрований урок (розвиток зв'язного мовлення, ч...
Виховний захід для дітей молодшого шкільного віку...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.