До сучасної парадигми управління освітнім процесом

Анотація: Спіавтор Гоменюк Д.В.

З моменту появи кібернетики управління стало широко застосовуватися і в інших сферах. Так в педагогічній науці і практиці все більше посилюється прагнення осмислити цілісний педагогічний процес з позиції науки управління, надати йому більш науково обґрунтований характер.

Під управлінням взагалі розуміють діяльність, котра спрямована на вироблення рішень, організація, контроль, регулювання об'єкта управління згідно з заданою метою, аналіз і підведення підсумків для корекції послідуючої діяльності.

Об'єктами управління можуть бути біологічні, технічні, соціальні системи. Одною з різновидностей соціальних систем є педагогічна.


Имя файла: ----12
Размер файла: 45 kb
Скачать фаил
Россыпи житейской психологии
Синдром отличника у учителя: за и против
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates